दाङमा अत्याधुनिक सुविधायुक्त फिल्महल सञ्चालनमा

दाङको सदरमुकाम घोराहीमा अत्याधुनिक डिजिटल प्रविधिसहितको सुविधायुक्त फिल्महल सुरु भएको छ । गणेश चित्रालयका सञ्चालक धु्रवराज श्रेष्ठले नै सञ्चालनमा ल्याउनु भएको यो फिल्महलको नाम “स्वर्गद्वारी चलचित्र मन्दिर” रहेको छ । करीव २ करोडको लागतमा निर्माण भएको यो चलचित्र मन्दिरमा २ सय ९८ वटा सिट रहेका छन् । यो चलचित्र मन्दिरको उद्घाटन भर्खरै रिलिज भएको “क्रिस ३”बाट भएको छ । आज आइतवार दाङका पत्रकार साथीहरुको टोली गएर “क्रिस ३” हेरियो ।

दाङको सदरमुकाम घोराहीमा अत्याधुनिक डिजिटल प्रविधिसहितको सुविधायुक्त फिल्महल सुरु भएको छ । गणेश चित्रालयका सञ्चालक धु्रवराज श्रेष्ठले नै सञ्चालनमा ल्याउनु भएको यो फिल्महलको नाम “स्वर्गद्वारी चलचित्र मन्दिर” रहेको छ । करीव २ करोडको लागतमा निर्माण भएको यो चलचित्र मन्दिरमा २ सय ९८ वटा सिट रहेका छन् । यो चलचित्र मन्दिरको उद्घाटन भर्खरै रिलिज भएको “क्रिस ३”बाट भएको छ । आज आइतवार दाङका पत्रकार साथीहरुको टोली गएर “क्रिस ३” हेरियो ।

One Response to दाङमा अत्याधुनिक सुविधायुक्त फिल्महल सञ्चालनमा

  1. Nikunja Neupane

    धेरै समयको प्रतिक्षा पछि राप्ती अंचलमै एक मात्र यस किसिमको सुविधा सम्पन्न चलचित्र हल संचालनमा आउनु हामी सवै राप्तीअंचल वासीहरु, खास गरी घोराही वासीहरु, का लागि एकदमै खुशीको कुरा हो । यसका लागि म यस हलका प्रोप्राइटर श्री धु्रवराज श्रेष्ठलाई धेरै धेरै धन्यवाद दिन चाहान्छु । त्यस हलमा वातानुकुलित प्रणालीको सुविधा नरहेको साथीहरुवाट जानकारी प्राप्त भयो । मलाइ लाग्दछ, समयको माग अनुसार त्यस किसिमको सुविधा हुनुपर्ने जरुरी हो । त्यस किसिमको सुविधा दिएवापत प्रवेश शुल्कमा आवश्यकतानुसार केही वृद्धि गरिदिएको भएपनि आपत्ती हुने थिएन कि……

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


× 2 = sixteen

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>